مدیریت اخبار  

راز داشتن بازوهای خوش‌فرم

راز داشتن بازوهای خوش‌فرم

لیپوماتیک یکی از ایمن‌ترین و آسا‌نترین راه برای از بین بردن چربی‌های تجمع یافته در قسمت‌های مختلف بدن از جمله بازو است. تجمع چربی در هر قسمت از بدن موجب بدفرمی اندام‌ها می‌شود، برای مثال تجمع چربی در بازو موجب افتادگی و شل شدن پوست در آن ناحیه می‌شود که این امر ظاهری ناخوشایند را برای افراد به خصوص خانم‌ها ایجاد می‌کند.

افرادی که دچار چربی اضافی در بازو هستند، شاید روش‌های مختلفی مانند ورزش مخصوص بازو، استفاده از کرم‌هایی که در ماهواره‌های تبلیغ می‌شود، رژیم غذایی سخت و ... را بارها و بارها تجربه کرده اما به نتیجه دلخواه دست نیافته باشند که حتی گاهی این روش‌ها پاسخ منفی نیز برای آنها به همراه داشته است، این در حالی است که این دسته از افراد می‌توانند با مراجعه به کلینیک‌های زیبایی و انجام مشاوره تنها در یک جلسه از شر چربی‌های تجمع یافته در بازو‌ها خلاص شوند و از داشتن بازوهای خوش فرم لذت ببرند.

تخلیه چربی به کمک لیپوماتیک یکی از ایمن‌ترین روش‌های شناخته شده در دنیا است. طی این روش جراح برش کوچکی را ایجاد و بدون آسیب به سایر بافت‌های بدن چربی تجمع یافته را تخلیه می‌کند. لیپوماتیک بازو نه تنها هیچ عارضه‌ای را برای افراد در پی ندارد، بلکه موجب لیفت پوست نیز می‌شود در واقع افراد علاوه بر چربی تجمع یافته ازشر شل شدگی پوست در ناحیه بازو نیز رها می‌شوند.

 

#لیپوماتیک   #لیپوماتیک بازو   #لیفت پوست   #چربی تجمع یافته   #کلینیک زیبایی   #رژیم غذایی   # شل شدگی پوست   #بازوی خوش‌فرم

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
راز داشتن بازوهای خوش‌فرم

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

درباره کلینیک سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس