مدیریت اخبار  

برنامه ای برای حفاظت از چشم ها

اپلیکیشن های بسیاری تولید وعرضه میشوند همین طوربرنامه هایی هستند که به سلامت کاربران اسمارت فون ها وتبلت ها می اندیشند.درسالهای اخیر٬استفاده مداوم از اسمارت فون ها وتبلت ها تبدیل به تهدید جدی برای سلامت چشم ها شده اند تا جایی که بسیاری از کاربران با کاهش درصد قابل توجهی از بینایی خود رو به روشده اند.
این برنامه ها به صورتهای مختلف(صحیح یا.....) به کاربران اجازه میدهد تا نور٬رنگ و ...... به شکل متفاوتی تنظیم شده و سلامت و بینایی کاربران با خطر مواجه نشود.ازقابلیت های این برنامه ها می توان به مواردی مانند تنظیم خودکار نور در فضاهای مختلف٬نور و شدت رنگ پس زمینه و.......را نام برد.این برنامه میتواند میزان تشعشات حاصل از صفحه نمایش ها که مستقیما با چشمان کاربران در ارتباط هستند را نیز کاهش داده و سلامت چشم را تضمین کنند. 
امروزه آپشن های جدیدی بر روی عدسی های عینک جهت جلوگیری از نورهای مضر وسایل دیجیتال ساخته شده که می توان با استفاده از این نوع عدسی هابه طور کامل از چشمان خود محافظت کنید.
(جهت مشاوره در رابطه با استفاده از تکنولوژیهای جدید میتوانید از عینک سازی سعادت در کلینیک سعادت آباد کمک بگیرید.)   
0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
صورت

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

درباره کلینیک سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0