مدیریت اخبار  

روش‌های ترمیم طاسی قسمت جلوی سر

0 نظرات
683
۱۳-خرداد-۱۳۹۷

روش‌های ترمیم طاسی قسمت جلوی سر

ریزش موقسمت جلوی سر یا ریزش الگوهای مردانه نوعی ریزش موی ارثی است که تحت عنوان «آلوپسی آندروژنیک» شناخته شده است. در این نوع، ریزش موها از شقیقه ها یا از وسط سر شروع می‌شود و در نهایت از خط رویش تا وسط سر کاملا ریزش پیدا می‌کند.

ترمیم موهای جلوی سر به روش‌های مختلف از جمله میکروپوینت، HRT، SUT، HRP، HRS و با استفاده از پروتزهای نانو قابل انجام است.

برای ترمیم، موهای مورد نیاز از قسمت پشت سر برداشته و سپس به قسمت جلو پیوند زده می‌شود بنابراین تمام موها دارای یک ویژگی مشترک می‌شود و فرد ظاهری کاملا طبیعی پیدا می‌کند. بنابراین افرادی گزینه مناسب این جراحی هستند که در قسمت پشت سر دارای بانک موی مناسب باشند.

جراحی ترمیم مو به نسبت کاشت کامل مو دارای دوره نقاهت و عوارض کم‌تری است و فرد زودتر به فعالیت اجتماعی خود بازمی‌گردد.

یکی از مهم‌ترین نکات در ترمیم مو آن است که باید علت ریزش مو برطرف شود و سپس جراحی صورت گیرد زیرا در غیر این صورت موهای پیوند شده مجدد دچار ریزش می‌شود. از جمله علل ریزش مو می‌توان به استعمال سیگار، کم کاری تیروئید، ابتلا به زخم پوستی، کمبود آهن، ابتلا به کیست تخمدان، استفاده از کِش‌ سرهای سفت و موها، کشیدن بیش ار اندازه موها و ... اشاره کرد.

در جراحی ترمیمی جراح باید یک خط رویش طبیعی را برای فرد طراحی کند که عموما این خط باید 4 انگشت بالای ابرو باشد.

 

 

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
روش‌های ترمیم طاسی قسمت جلوی سر

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

درباره کلینیک سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس