پیوند موی طبیعی FUT  

کاشت مو در کلینیک زیبایی سعادت آباد چگونه انجام می‌شود؟

کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش و یا خالی از مو برده می‌شود این تکنیک که برای اصلاح کم پشت بودن موهای سر، ابرو و طاسی با بی‌حسی و بدون درد در کلینیک سعادت آباد زیر نظر مستقیم دکتر ضرغامی انجام می‌شود.

در کلینیک زیبایی سعادت آباد برای کاشت مو یک نوار 10 سانتی متری که عرض آن نیز 10 میلی متر است از قسمت پشت سر برداشته می‌شود و سپس به کمک تکنیک‌های بسیار ظریف که پزشکان کلینیک زیبایی سعادت آباد به آن واقف هستند به قطعات کوچک (گرافت) تقسیم می‌شود به طوری که در هر قطعه 1 الی 3 تا مو وجود داشته باشد. قطعات پس از تقسیم برای حفط از آسیب‌ها در محلول خاصی نگه‌داری می‌شود به گونه‌ای که بافت‌های حیاتی گرافت‌ها به خوبی حفظ می‌شود.

پزشکان کلینیک زیبایی سعادت آباد برای حفظ زیبایی مراجعه کننده و دست یافتن به نتیجه مناسب از کاشت مو، قطعات یا گرافت‌های تک مویی را در قسمت خط رویش مو قرار می‌دهند زیرا این پزشکان معتقدند خط رویش (جلو سر) به طور طبیعی نیز دارای موهای تکی است بنابراین در کلینیک زیبایی سعادت آباد کاشت مو کاملا طبیعی انجام می‌شود.

 

 

انتخاب نوار‌های مو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

پزشکان کلینیک زیبایی سعادت آباد معتقد هستند که طول و عرض نوارهای انتخابی باید به گونه‌ای باشد که به پوست سر آسیبی وارد نسازد. و از طرفی چون پس از برداشت نوار در قسمت پشت سر بخیه‌های بسیار ظریف و میکروسکوپیک انجام می‌شود باید در اندازه نوارها دقت شود، زیرا در غیر این صورت به پوست سر فشار وارد می‌شود و جای زخم نامناسبی ایجاد می‌شود.

آیا انجام آزمایش خون قبل از کاشت مو ضروری است؟

انجام‌های تست‌های آزمایشگاهی از قبیل CBC – BS – BUN – Cr – AST – ALT – Alk Ph –  BT –  PT – PTT – CT – HIV  Ab –  HCV  Ab – HBS  Ag  &  Ab –    Blood group & Rh

قبل از جراحی ضروری است.

فرد کاندید برای کاشت مو قبل از جراحی چه نکاتی را باید رعایت کند؟

کلینیک زیبایی سعادت آباد که مستقیما زیر نظر دکتر ضرغامی است به افراد متقاضی توصیه می‌کند؛

-قبل از کاشت موهای خود را با شامپو به خوبی شست‌و‌شو دهند

-غذای سبک مصرف کنند

-از نوشیدن مایعات به مقدار فراوان خودداری کنند

-در خصوص داروهای مصرفی خود با پزشک مشورت کنند

-از مصرف مشروبات الکی،سیگار، داروهای مُسکن و ویتامین E  خوداری کنند

-هنگام کاشت زیور آلات به همراه نداشته باشند

مراقبت‌های پس از کاشت مو چیست؟

کلینیک زیبایی سعادت آباد که مستقیما زیر نظر دکتر ضرغامی است به افراد توصیه می‌کند؛

-از زخم‌های خود به خوبی مراقبت کنند

-پس از کاشت مو به خوبی استراحت کنند

-از بالشت نرم استفاده کنند و آن را طوری زیر سر قرار دهند که به حالت نیمه نشسته باشند

-به مدت یک هفته از انجام کارهای سنگین خودداری کنند

-از خم کردم سر خودداری کنند

-پس از کاشت مو به مدت یک شب برای کاشه درد از کمپرس یخ استفاده کنند

-یک روز بعد از کاشت مو برای برداشت پانسمان مراجعه کنند

-آقایان بعد از کاشت مو از کلاه راحت استفاده کنند

-طبق توصیه‌های پزشک استحمام کنند

-استفاده از کلاه‌گیس ممنوع است

 آیا کاشت مو دارای عوارض جانبی است؟

تورم، خونریزی، بی‌حسی و مور مور شدن خفیف، حساسیت دارویی، اختلاف حالت موهای پیوند شده با موهای قبلی، احساس درد، خارش، جوش‌های چرکی از جمله عوارض احتمالی جراحی زیبایی کاشت مو است که این عوارض در کلینیک زیبایی سعادت آباد که زیر نظر مستقیم دکتر ضرغامی است کاملا کنترل شده است.

آیا پس از کاشت مو احتمال ریزش مجدد مو وجود دارد؟

ساقه موهای كاشته شده در چند روزاول بعد ازکاشت مو رشد می‌کند ولی بعد ازحدود یک ماه این موها وارد مرحله استراحت شده و به تدریج دچار ریزش می‌شود. رشدمجدد موهای كاشته شده به تدریج از3ماه بعد شروع و رشد کامل موها حدود 8-6 ماه به‌طول می انجامد.موهای جدیدممكن است با سرعت‌های متفاوت رشدكرده وگاهی درابتدا از نظررنگ، ضخامت و قوام با یكدیگرمتفاوت است اما این مسائل برطرف می‌شود که در این خصوص پزشکان کلینیک زیبایی سعادت‌آباد اطلاعات لازم را قبل از جراحی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهد.

آیا این روند در تمام افراد یکسان است؟

افرادی كه موهای كم پشت ونازك دارند حدود یک ماه پس ازپیوند ممكن است دچار ریزش در مو (حتی موهای کاشت نشده) شوند که این ریزش موطبیعی بوده و در خانم‌ها شایع‌تر است.

 چه مدت پس از کاشت مو می‌توان از داشتن موهای  زیبا لذت برد؟

به‌طورکلی 12-9ماه پس از کاشت موقسمت طاس کاملا رشد طبیعی خود را بدست می آورد.

 هزینه عمل کاشت مو در کلینیک زیبایی سعادت آباد؟

جراحان ما در کلینیک زیبایی سعادت آباد بعد از مشاوره دقیق هزینه را به شما اعلام می‌کنند.

این اطلاعات به ­وسیله کلینیک زیبایی سعادت آباد جمع آوری شده و به مقصود جایگزینی مشاوره پزشکی یا ارائه ­دهنده مراقبت سلامت شما تهیه نشده ­اند. لطفا با ارائه ­دهنده مراقبت سلامت خود برای مشاوره در رابطه با یک وضعیت پزشکی خاص مشورت کنید.

کلينيک ماه زر

کلينيک پوست، مو و زيبايی ماه زر با مديريت دکتر ميثم ضرغامی آماده ارائه انواع خدمات زيبايی به شما زيباجويان عزيز در بالاترين سطح کيفيت ممکن میباشد. مديران کلينيک ماه زر بر آن شده اند تا با مبنا قرار دادن استاندارد های جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورند که يکی از کاملترين و مجهزترين مراکز و کلينيکهای زيبايی در ايران باشد. در کلينيک زيبايی ماه زر يک تيم پزشکی متخصص با بهرهگيری از جديدترين دستگاه های روز دنيا آماده خدمت رسانی به شما زيباجويان عزيز میباشد.

اطلاعات تماس