نحوه جراحی لابیاپلاستی به چه صورت است؟  

لابیاپلاستی جز عمل های جراحی زیبایی در ناحیه آلت تناسلی زنان است. با کمک این جراحی توسط متخصص زنان می توان به حفظ و بهبود ظاهری این ناحیه پرداخت. در این جراحی متخصص زنان ظاهر آلت تناسلی زنان را با برداشتن میزان مورد نیاز از لابیا، زیباتر می کند.

چه افرادی کاندیدای این جراحی هستند؟

خانم هایی که لابیای بزرگی دارند جزو کاندید های این جراحی هستند. به علاوه این مشکل می تواند هم به صورت ژنتیکی باشد و هم بر اثر بارداری های متعدد ایجاد شده باشد. زیرا در اثر زایمان و همچنین افزایش سن این ناحیه دچار تغییراتی می شود که نیاز به زیباسازی دارد. البته این مشکل در بسیاری از موارد به صورت مادرزادی بوده و دلیل علمی ندارد. اما به طور کلی در برخی موارد نیز بزرگی لابیا بدلیل اختلالات هورمونی یا بارداری و یا خود ارضائی می باشند.به طور کلی لابیاپلاستی به جوانسازی ناحیه آلت تناسلی زنان کمک می کند. در این جراحی پزشک متخصص زنان لبه های اطراف دهانه واژن را که بزرگ و پهن است را با این جراحی کم می کند.

بزرگ بودن لابیا چه مشکلاتی را ممکن است به دنبال داشته باشد؟

 علاوه بر زیبا نبودن ظاهری، این شکل ظاهری می تواند در روابط جنسی هم اثرات سویی داشته باشد.

آیا جراحی لابیاپلاستی با درد همراه است؟

این جراحی درد بسیار کمی دارد و برای انجام آن نیازی به بیهوش کردن فرد کاندید ندارد و این جرای  با بی حسی موضعی انجام می شود. به دلیل گردش بالای خون در این ناحیه از بدن بهبودی بسیار سریع اتفاق می افتد و دوره ی نقاهت حدود سه روز خواهد بود. توجه به توصیه های پزشک بعد از جراحی باعث بهبودی زودتر و دریافت نتایج مثبت تری می شود.

کلينيک ماه زر

کلينيک پوست، مو و زيبايی ماه زر با مديريت دکتر ميثم ضرغامی آماده ارائه انواع خدمات زيبايی به شما زيباجويان عزيز در بالاترين سطح کيفيت ممکن میباشد. مديران کلينيک ماه زر بر آن شده اند تا با مبنا قرار دادن استاندارد های جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورند که يکی از کاملترين و مجهزترين مراکز و کلينيکهای زيبايی در ايران باشد. در کلينيک زيبايی ماه زر يک تيم پزشکی متخصص با بهرهگيری از جديدترين دستگاه های روز دنيا آماده خدمت رسانی به شما زيباجويان عزيز میباشد.

اطلاعات تماس