لیفت ران  

لیفت ران

جراحان در کلینیک زیبایی سعادت آباد از تکنیک های مدرن برای انجام جراحی کشیدن ران استفاده می­ کنند. متخصصین ما بهترین راه کار مورد نیاز شما برای کاهش ظاهر داخلی و بیرونی ران ها را اعمال می­ کنند. همچنین به شما کمک می­ کنند تا بدنی محکم تر با ظاهری جوان تر و با تناسبی بیشتر داشته باشید. کشیدن ران همچنین به وسیله­ جراحی لیفت بدن انجام می­گیرد.

آیا من کاندید مناسبی برای این روش هستم؟

جراحی کشیدن ران به وسیله­ کاهش پوست اضافی و در بعضی موارد تغییر چربی انجام می شود که منجر به پوست صاف تر و کانتور متناسب ­تر ران ها و قسمت های پایینی بدن می­شود. وقتی جراح لیفت را انجام می ­دهد، ممکن است پوست ران میانی (داخلی) یا پوست ران خارجی (پهلویی) را بردارد. این جراحی ها با نام لیفت ران میانی و لیفت ران پهلویی شناخته می­شوند.

اگر تناسب و کم کردن وزن به شما برای رسیدن به هدفتان کمک نکرد، کشیدن ران با جراحی ممکن است برای شما مناسب باشد.

افرادی که مناسب جراحی لیفت ران هستند شامل موارد زیر هستند:

 • افرادی که وزنشان تقریباً ثابت است
 • افرادی که بافت نرم زیاد در طول ناحیه­ ران داخلی یا میانی یا ران خارجی دارند
 • افراد سالم که بیماری خاصی ندارند که بهبود را مختل یا خطر جراحی را افزایش دهد
 • غیرسیگاری ها
 • افرادی که دید مثبت و انتظارات واقعه ­گرایانه­ای از توانایی جراح دارند
 • افرادی که متعهد به داشتن سبک زندگی سالم هستند، شامل تغذیه­ مناسب و تمرینات ورزشی اصولی

بهترین راه برای اینکه تشخیص دهید لیفت ران برایتان روشی مناسب است یا نه! مشورت داشتن با یک جراح معتبر است که می توانید با جراحان کلینیک سعادت آباد این جلسه مشاوره را داشته باشید.

چطور می­توانم برای جراحی لیفت ران آماده شوم؟

آماده شدن برای جراحی لیفت ران در کلینیک زیبایی سعادت آباد شامل در میان گذاشتن سوالاتی در مورد سلامتی، آرزوها و سبک زندگی با جراح پلاستیک است.

 • چرا قصد انجام این جراحی را دارید، انتظارات شما و نتایج مورد نظرتان چیست؟
 • بیماری هایتان، آلرژی به دارو و مداواهایی که انجام دادید را شرح دهید.
 • داروهایی که هم اکنون استفاده می­کنید از جمله ویتامین ها، مکمل های گیاهی، تنباکو و سایر مواد مخدر چه هستند؟

جراح شما این عوامل را بررسی خواهد کرد:

 • سلامت کلی و بیماری که از پیش وجود داشته یا عوامل خطر زای شما را ارزیابی می کند.
 • بدن شما را بررسی و اندازه ­گیری هایی با جزئیات انجام می دهد و برای سابقه­ بیماری تان عکس خواهد گرفت.
 • گزینه ­های جراحی تان را مورد بحث قرار خواهد داد.
 • نتایج مورد انتظار ممکن و خطرها یا پیچیدگی های ممکن را شرح می دهد.

چطور جراحی لیفت ران انجام می­شود؟

لیفت ران در کلینیک زیبایی سعادت آباد معمولاً یک جراحی سرپایی است که همراه با استفاده­ از بی­ حسی کلی انجام می شود.  الگوهای برش که جراح پلاستیک شما استفاده خواهد کرد، بسته به ناحیه یا نواحی بدنتان دارد که قرار است درمان شود.تکنیک رایج استفاده شده برای برش ها در کشاله­ ی ران، به سمت پایین گسترش می­ یابد و به دور پشت ران می­چرخد. بافت زیرساخت سفت، پوست کاسته و دوباره پوشانده  که منجر به تناسب بیشتر و کانتورهای بدن صاف تر می­شود.

 

انواع متفاوت لیفت ران چیست؟

انواع متفاوتی برای لیفت ران وجود دارد که نواحی خاص ران ها را برای نتایج خاص مورد هدف قرار می­دهد:

لیفت ران میانی (کشیدن ران داخلی):

در این روش ران داخلی را مورد هدف قرار می ­دهد. در طول کشیدن ران داخلی، برشی در ناحیه­ای که ران و ناحیه­ تناسلی بهم برخورد می­کنند، ایجاد می شود. قسمتی از پوست و چربی برداشته و پوست بسته می­شود که منجر به سفت شدن پوست می­گردد.

کشیدن ران پهلویی (کشیدن ران بیرونی):

برای سفت کردن پوست روی قسمت جلویی و بیرونی پا است. در طول کشیدن ران پهلویی، برشی روی قسمت بالایی پا انجام می­شود که قسمت پایین تر خط بیکینی شما خواهد بود. قبل از کشیدن باقی پوست به سمت بالا و چسباندن آن به همان ناحیه مقدار خاصی از پوست برداشته می­ شود. به وسیله­ این تکنیک، کشیدن ران پهلویی برای سفت کردن پوست در طول سمت راست و چپ پا استفاده می­ شود. این پروسه مخصوصاً برای آنهایی سودمند است که پوست اضافی بعد از کاستن زیاد وزن دارند.

چه نتایجی می­توانم انتظار داشته باشم؟

نتایج جراحی لیفت را تقریباً سریعا بعد از عمل مشاهده خواهید کرد. اما ممکن است چند هفته طول بکشد که نتایج نهایی تان کاملاً شکل بگیرد. در طول زمان، چند رد زخم مشهود باقی خواهند ماند. اما نتایج شما برای بلند مدت است البته به شرط این که وزن و تناسب کلی خود را حفظ کنید. رد زخم در گذر زمان بهبود خواهد یافت. به طور کلی بعد از یک سال تمام این عوامل از بین خواهند رفت. همینطور که بدنتان سالخورده می­شود، طبیعی است که سفتی را اندکی از دست دهید. هرچند، بیشتر نتایج شما باید تقریباً دائمی باشند.

ریکاوری شامل چه چیزهایی می­شود؟

بعد از جراحی کشیدن بازو، استفاده از پوشش ها یا بانداژها الزامی است. این پوشش ها باعث می شوند تا ورم به حداقل برسد و همچنین  برای نگه داشتن کانتور ران های شما در دوره­ ترمیم استفاده می­ شوند. بخیه ­ها در طول چهار ماه جذب خواهند شد. اگر بخیه ه­ای در پوست استفاده شود، یک یا دو هفته بعد از جراحی برداشته خواهند شد. وجود همراه روز عمل و شب بعد از عمل الزامی است. به بیشتر افراد توصیه می­شود که هفت تا ده روز بعد از عمل استراحت داشته باشند و از انجام کارهای سنگین پرهیز کنند. در این دوره، بیماران باید یا به صورت خم یا ایستاده باشند تا روند ترمیم بهبود یابد. بعد از جراحی لیف ران، وجود کبودی یا ورم طبیعی است که بعد از یک ماه از بین خواهند رفت.

آیا جراحی کشیدن ران امن است؟   

همه­ جراحی ها ممکن است با عوارض های احتمالی همراه باشند.  عوارض های احتمالی در اثر تزریق چربی شامل موارد زیر است:

 • ورم در قسمت برش
 • انباشتگی مایعات در پاها
 • لختگی خون
 • تغیرات در حس پوست همچون بی­حسی و درد
 • ترمیم زخم ضعیف
 • چرا ما را انتخاب کنید
 • اگر قصد تزریق چربی دارید و دنبال جراح پلاستیکی دارای گواهی هستید که تمرینات تخصصی و تجربه­ زیادی در انجام این جراحی ­ها داشته باشد بهتر است به کلینیک سعادت آباد مراجعه کنید.

آیا این جراحی توسط بیمه پوشش داده می­شود؟

مانند همه­ جراحی های زیبایی، کشیدن ران معمولاً توسط بیمه سلامت پوشش داده نمی­ شود وهزینه توسط جراحان ما در کلینیک سعادت اباد به شما گفته خواهد شد.

 


بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.

کلينيک ماه زر

کلينيک پوست، مو و زيبايی ماه زر با مديريت دکتر ميثم ضرغامی آماده ارائه انواع خدمات زيبايی به شما زيباجويان عزيز در بالاترين سطح کيفيت ممکن میباشد. مديران کلينيک ماه زر بر آن شده اند تا با مبنا قرار دادن استاندارد های جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورند که يکی از کاملترين و مجهزترين مراکز و کلينيکهای زيبايی در ايران باشد. در کلينيک زيبايی ماه زر يک تيم پزشکی متخصص با بهرهگيری از جديدترين دستگاه های روز دنيا آماده خدمت رسانی به شما زيباجويان عزيز میباشد.

اطلاعات تماس