رفع تیرگی واژن با لیزر مونالیزا تاچ  

رفع تیرگی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

عوامل بسیاری مانند پوشیدن لباس‌های زیر از جنس الیاف مصنوعی، مصرف برخی داروها، بارداری، افزایش رنگدانه‌های پوست، ابتلا به دیابت نوع 2، یائسگی و ... موجب تیره شدن رنگ واژن می‌شود. این عوامل به تدریج در رنگ واژن تاثیر می‌گذارد و در طولانی مدت خود را نشان می‌دهد اما زنان نباید از بروز این علامت نگران شوند زیرا تیرگی واژن به کمک لیزر مونالیزا تاچ قابل درمان است.

تغییر رنگ طبیعی واژن

تحریک جنسی موجب افزایش جریان خون در اندام تناسلی، تورم بافت واژن و مرطوب شدن واژن می‌شود که این حالت پس از ارگاسم برطرف می‌شود و رنگ واژن به حالت طبیعی بازمی‌گردد. این حالت طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی ندارد.

علت تغییر رنگ واژن در زنان مختلف می‌تواند متفاوت باشد که از جمله این علل می‌توان به افزایش سن، ژنتیک، عدم تعادل هورمونی، عفونت، استفاده تیغ به صورت مکرر، کمبود برخی ویتامین‌ها و مواد معدنی، چاقی، استفاده از برخی مواد بهداشتی و شوینده، استفاده از لباس زیر تنگ و ... اشاره کرد.

تغییر رنگ واژن تا زمانیکه که با خارش، درد، ترشح، بوی بدن واژن و ... همراه نباشد جای نگرانی نیست. اما افراد به محض مشاهده هر یک از علائم به همراه تغییر رنگ واژن باید سریعا به پزشک مراجعه کنند.

کاربرد لیزر مونالیزا تاچ در رفع تیرگی

لیزر یک روش زیبایی غیرتهاجمی، ایمن و بدون درد برای رفع تیرگی رنگ واژن است. لیزر علاوه بر رفع تیرگی موجب تحریک کلاژنسازی، جوانسازی، افزایش گردش خون و ... در واژن می‌شود. در گذشته از روش‌هایی مانند لایه‌برداری شیمیایی استفاده می‌شد اما این روش در برخی افراد موجب بروز حساسیت می‌شود و برای تمام افراد کارآیی ندارد.

زمان انجام لیزر

انجام لیزر 5 دقیقه بیشتر به طول نمی‌انجامد و فرد طی انجام آن هیچ گونه احساس درد و سوزش نخواهد داشت و بلافاصله پس از اتمام می‌تواند به منزل بازگردد البته به این افراد توصیه می‌شود یک هفته پس از لیزر از مقاربت جنسی خودداری کنند.

 چکونگی جوانسازی واژن

این تکنولوژی،کاملا بدون جراحی،کم تهاجمی و از همه مهم‌تر بدون درد و کاملا موثر است. عمل زیبایی واژن، در زمان یائسگی در زنان یک روش روشن‌سازی واژن یا ناحیه تناسلی عملی سریع است که تنها 5 دقیقه طول می‌کشد و و بعد از آن نیازی به ماندن در کلینیک نیست و دوره‌ی ریکاوری آن نیزکوتاه است. البته برای ریکاوری و بهبودی کامل، ما یک دوره‌ی 7 روزه را پیشنهاد می‌کنیم که در این زمان نباید مقاربت جنسی داشته باشید تا پوست حساس این ناحیه کاملا بازسازی شود.

عوارض پس از لیزر

به افراد توصیه می‌شود 4 روز پس از لیزر واژن را خشک و تمیز نگه‌دارند و از پماد آنتی بیوتیک موضعی استفاده کنند،  فرد ممکن است تا چند روز پس از لیزر هنگام لمس احساس درد داشته باشد که این امر طبیعی و جای نگرانی ندارد و هم‌چنین به افراد توصیه می‌شود پس از لیزر فرد به شدت باید از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری کند.

#خشکی واژن    #تغییر رنگ واژن   #تیرگی واژن   #عمل زیبایی واژن   #لیزر   #لیزرمونالیزا تاچ   #یائسگی   #مقاربت جنسی   #رنگدانه‌های پوست


بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد.

کلينيک ماه زر

کلينيک پوست، مو و زيبايی ماه زر با مديريت دکتر ميثم ضرغامی آماده ارائه انواع خدمات زيبايی به شما زيباجويان عزيز در بالاترين سطح کيفيت ممکن میباشد. مديران کلينيک ماه زر بر آن شده اند تا با مبنا قرار دادن استاندارد های جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورند که يکی از کاملترين و مجهزترين مراکز و کلينيکهای زيبايی در ايران باشد. در کلينيک زيبايی ماه زر يک تيم پزشکی متخصص با بهرهگيری از جديدترين دستگاه های روز دنيا آماده خدمت رسانی به شما زيباجويان عزيز میباشد.

اطلاعات تماس