درمان تعرق زیاد  

درمان تعریق زیاد بدن (زیر بغل،کف دست و پا) با تزریق بوتاکس

کلینیک بزرگ سعادت (زیر نظر مستقیم دکتر ضرغامی)

تعریق یکی از مشکلاتی است که ممکن است خیلی از افراد با آن دست و پنجه نرم کنند به خصوص در فصل گرما این تعریق ممکن است چندین برابر شود. به هرحال تعریق ممکن است در روابط اجتماعی و حتی حرفه کاری اختلالاتی را برای فرد به دنبال داشته باشد. سوال اینجا است که برای کنترل تعریق زیاد  چه راه و روشی وجود دارد؟ آیا می توان تعریق زیاد را کنترل و درمان کرد؟ برای درمان تعریق زیاد شاید روش های زیادی باشد اما افراد از شرایط آن اطلاعات کافی را نداشته باشند. یکی از روش هایی که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است کنترل تعریق زیاد با روش بوتاکس است که این روش در کلینیک بزرگ سعادت (زیر نظر مستقیم دکتر ضرغامی) توسط پزشکان با بهترین برند بوتاکس انجام می شود. همچنین این روش یعنی درمان تعریق با بوتاکس توسط سازمان غذا و داروی آمریکا FDA مورد تایید قرار گرفته است.

تعریق چه نواحی از بدن را می توان با بوتاکس درمان کرد؟

کف دست ها و پاها و زیر بغل جزو نواحی هستند که زیاد تعریق می کنند، خوشبختانه با تزریق بوتاکس می توان این تعریق را کنترل کرد و و بیمار پس از جلسه تزریق به راحتی به فعالیت های روزمره خود می پردازد.

 

چه مدت تزریق بوتاکس طول می کشد؟

هر جلسه درمان بین 10 تا 45 دقیقه ممکن است به طول بی انجامد.

 

مزیت های درمان تعریق با بوتاکس:

  • درمان تنها در یک جلسه
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • درمان به صورت سرپایی در کلینیک
  • دوره ریکاوری کوتاه
  • ماندگاری و دوام طولانی مدت(به طور میانگین بین ۶ تا ۱۲ ماه)
  • عوارض کوتاه مدت
  • رضایت مشتری

علت تعریق زیاد چیست؟

 افرادی که تعریق زیادی دارند ممکن است علت این تعریق زیاد عوامل متعددی از جمله عوارض جانبی ناشی از مصرف دارویی باشد یا غدد تیروئید فعالی داشته باشد. همچنین شرایط جسمانی مثل تحرک زیاد یا دوران یائسگی از عواملی هستند که در تعریق زیاد می توانند تاثیرگذار باشند. با این حال این تعریق اغلب اوقات چه در زمان بیداری و چه زمان خوابیدن رخ می دهد. برای علت تعریق زیاد باید آزمایشاتی تحت نظر پزشک انجام شود. با این حال تعریق نواحی از جمله کف دست ها، پاها و زیربغل که جزو تعریق های موضعی هستند علت خاصی ممکن است به دنبال نداشته باشد.

بهترین درمان برای تعریق زیاد چیست؟

یکی از روش هایی که طرفدار زیادی دارد و افراد زیادی از این روش نتیجه مثبتی را دریافت کرده اند، تزریق بوتاکس است. به علاوه این روش توسط مجامع بین المللی مورد تایید قرار گرفته است.

چه نواحی از بدن را می توان ازطریق بوتاکس تعریقش را کنترل کرد؟

تعریق های موضعی را می توان با کمک بوتاکس تعریقش را کنترل کرد از جمله تعریق کف دست، زیربغل و پاها. برای همین درمان عرق کردن زیر بغل با بوتاکس امکان پذیر است.

تاثیر درمان تعریق با بوتاکس چه مدت ماندگار است؟

هدف درمانى؛ خشك شدن پوست و توقف ترشح عرق است. بعد از تزریق بوتاکس در سطح تعریق در طول چهار هفته یک کاهش چشمگیر را احساس می کنید. این نتایج در اکثر موارد برای ۶ ماه یا بیشتر دوام و ماندگاری دارند. در کلینیک بزرگ سعادت (زیر نظر مستقیم دکتر ضرغامی) درمان تعریق زیاد با بوتاکس توسط بهترین متخصصان صورت می گیرد. شما می تواند از طریق تزریق بوتاکس تعریق زیاد خود را درمان کنید.

آیا بعد از تزریق فرد در فعالیت های خود دچار محدودیت می شود؟

همان طور که گفته شد تعریق زیاد می تواند در روابط و حرفه فرد مشکل ایجاد کند. اما بعد از تزریق بوتاکس شما دیگر دچار محدودیت نخواهید شد و می تواند در کمترین زمان ممکن به فعالیت های خود بازگردید. یکی از مزیت هایی درمان تعریق زیاد با بوتاکس دارد همین مسئله است، یعنی دوره نقاهت کوتاه مدت.

چطور این کار انجام می شود؟

این کار یعنی تزریق بوتاکس باید توسط متخصصان متبحر دراین زمینه انجام شود. تسوط یک سوزن بسیار نازک تزریق بوتاکس در نواحی که پزشک تشخیص می دهد تا تاثیر بهتری داشته باشد، انجام می شود. پس از تزریق بوتاکس به نقاط مختلف، پیشنهاد می‌شود بیمار در طول ۱ تا ۲ هفته به پزشک متخصص مراجعه کند تا پوست ناحيه مبتلا، مورد ارزيابى قرار گيرد و در صورت مشاهده نقاطى كه ترشح عرق در آن‌ها ادامه دارد، تزريق بوتاكس در آن نقاط انجام شود.

تزریق بوتاکس برای درمان تعریق چقدر زمان می برد؟

تزریق بوتاکس معمولاً به ۱۰ دقیقه تا کمتر از یک ساعت زمان نیاز دارد. البته بستگی به ناحیه تزریق دارد. توصیه می شود برای رسیدن به نتیجه مطلوب درمان در دو مرحله‌ای به فاصله سه ماه یک بار انجام شود.

آیا تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق درد دارد؟

ممکن است این روش تا حدودی با درد همراه باشد که البته نسبت به سایر روش های دیگر کمتر است. همچنین این درد قابل کنترل است. پزشک قبل از تزریق می تواند  کرم های بی حسی استفاده کند. به این ترتیب بخش عمده احساس بیمار در زمان تزریق بوتاکس از بین خواهد رفت.

عوارض تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق چیست؟

این روش اگر به درستی انجام شود و کاندید به درستی انتخاب شود عوارضی به همراه ندارد.

چه افرادی نمی توانند از روش تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق استفاده کنند؟

زنان باردار

مادران شیرده

افرادی که مشکلات عضلانی یا عصبی دارند

هزینه تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق چقدر است؟

با روش درمانی و کم تهاجمی تزریق بوتاکس می توان به نتایج چشمگیری در رفع و درمان تعریق زیاد در تمام بدن از جمله زیر بغل و کف دست ها، رسید. بااین حال هزینه تزریق بوتاکس به ناحیه و برندی که مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد.  

 

 

 

کلينيک ماه زر

کلينيک پوست، مو و زيبايی ماه زر با مديريت دکتر ميثم ضرغامی آماده ارائه انواع خدمات زيبايی به شما زيباجويان عزيز در بالاترين سطح کيفيت ممکن میباشد. مديران کلينيک ماه زر بر آن شده اند تا با مبنا قرار دادن استاندارد های جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورند که يکی از کاملترين و مجهزترين مراکز و کلينيکهای زيبايی در ايران باشد. در کلينيک زيبايی ماه زر يک تيم پزشکی متخصص با بهرهگيری از جديدترين دستگاه های روز دنيا آماده خدمت رسانی به شما زيباجويان عزيز میباشد.

اطلاعات تماس