تزریق ژل  

تزریق ژل در صورت: مراحل و هزینه

پوست جوان و سالم حاوی میزان زیادی از ماده مرطوب و طبیعی به نام هیالورونیک اسید است و با گذشت زمان، نور خورشید و سایر عوامل می توانند میزان این ماده در پوست را کاهش دهند. فقدان هیالورونیک اسید در پوست منجر به از دست رفتن ساختار و حجم پوست شده و این امر منجر به پیدایش چین و چروک ها می شود. ساختار طبیعی مولکول هیالورونیک اسید بسیار شبیه اسفنج است و وظیفه اصلی آن جذب کردن آب است که باعث افزایش حجم پوست می شود. به این ترتیب می توان هیالورونیک اسید را به عنوان مرطوب کننده داخلی پوست در نظر گرفت. با استفاده از فیلرهای حاوی هیالورونیک اسید می توان این ماده را مجدداً به پوست برگرداند و خطوط قسمت های مختلف صورت را بهبود بخشید. خطوط خنده، خطوط عمودی دور لب ها از این جمله هستند.

چه نواحی از بدن را می توان تزریق ژل انجام داد؟

به طور کلی افراد می توانند با تزریق ژل چین و چروک صورت خود را کاهش یا حذف کنند. همچنین برای رفع جای جوش صورت، بالا بردن افتادگی ناشی از زخم ها، تزریق ژل به لب ها برای پروتز لب ، برجسته کردن گونه ها و جایگزینی مقدار بافت نرم از بین رفته، ژل تزریق کنند.

چرا تزریق ژل را برای جوانسازی پیشنهاد می دهید؟

 تزریق ژل یک روش بی خطر و بدون تهاجم است و افراد می توانند از این طریق به مطلوب ترین روش دست پیدا کنند. به طور کلی تزریق ژل یک راهکار بی خطر برای جوانسازی پوست است.

تزریق ژل چطور باعث جوانسازی پوست می شود؟

تزریق ژل برای چین و چروک های عمیق مورد استفاده قرار می گیرند چرا که نقش پر کننده را دارند. اما یکی دیگر از کاربردهای ژل که این روزها طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است تزریق ژل لب است. البته بعد از تزریق ژل لب افراد باید بدانند که کمی ، قرمزی و تورم وجود دارد که این عوارض تزریق ژل لب طبیعی است و معمولاً ظرف چند روز برطرف می‌شود.

 

برای تزریق ژل لب چند سی سی نیاز است؟

به طور کلی میزان تزریق ژل در صورت با توجه به انتظارات فرد از درمان و بررسی فرم صورت بیمار به منظور طبیعی بودن نتایج تزریق توسط متخصص پوست تعیین می شود.

هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟

برای تعیین هزینه ژل لب اولین و مهم ترین مسئله برندی است که مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بستگی به دستمزد هزینه پزشک متخصص هم دارد.

تزریق ژل در کلینیک بزرگ سعادت (زیر نظر مستقیم دکتر ضرغامی) توسط متخصص پوست انجام می شود. در کلینیک بزرگ سعادت نوع پر کننده های پوستی به گونه ای انتخاب می شود که کمترین عوارض را برای فرد داشته باشد.

از دیگر از مزیت های تزریق ژل چیست؟

 همان طور که گفته شد برای جوانسازی، حجم دهی و پرکنندگی می توان استفاده کرد. به غیر از رفع چین و چروک، حجم دهی لب ها و گونه ها می توان برای زاویه دار کردن چانه از تزریق ژل کمک گرفت. برای همین در برخی از شرایط می توان مشکلات ظاهری چانه را بدون عمل چانه انجام داد. امروزه انواع مختلفی از پر کننده های صورت برای تزریق ژل به چانه در دسترس هستند. همچنین این پرکننده ها نه تنها برای چانه بلکه برای بزرگ کردن لب هم مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا ژل هیالورونیک ؟

هنگامی که چین نازولبیال (خط خنده) عمیق تر شود و خطوط زیبای صورت از بین برود، لب ها شروع به نازک شدن کنند،  گوشه های لب ها دچار افتادگی گردند، ظاهر صورت جوانی و شادابی خود را از دست خواهد داد اما می توان با از ژل هیالورونیک کمک گرفت چرا که یک ماده پر کننده طبیعی در بدن انسان است.

آیا برای رفع چروک پیشانی می توان از ژل استفاده کرد؟

برای رفع چروک پیشانی تزریق می شود تا به این ترتیب بتوان حجم از بین رفته را جایگزین کرده و ظاهر جوان تری را برای صورت ایجاد کرد. برای کسب اطلاعت بیشتر و باید و نباید های تزریق ژل می توانید از متخصصان کلینیک بزرگ سعادت (زیر نظر مستقیم دکتر ضرغامی)  راهنمایی بخواهید.

نتیجه گیری!

بنا به توصیه متخصصان کلینیک بزرگ سعادت بهترین و تنها راه ممکن برای پر کردن و ترمیم خط خنده، خطوط عمیق اخم، تزریق کلاژن یا فیلرهای مجاز و بدون عوارض می باشند. همچنین با تزریق ژل یا فیلرهای مناسب می توان برای کسانی که گونه های استخوانی و لاغر دارند، گونه گذاری کرد.

کلينيک ماه زر

کلينيک پوست، مو و زيبايی ماه زر با مديريت دکتر ميثم ضرغامی آماده ارائه انواع خدمات زيبايی به شما زيباجويان عزيز در بالاترين سطح کيفيت ممکن میباشد. مديران کلينيک ماه زر بر آن شده اند تا با مبنا قرار دادن استاندارد های جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورند که يکی از کاملترين و مجهزترين مراکز و کلينيکهای زيبايی در ايران باشد. در کلينيک زيبايی ماه زر يک تيم پزشکی متخصص با بهرهگيری از جديدترين دستگاه های روز دنيا آماده خدمت رسانی به شما زيباجويان عزيز میباشد.

اطلاعات تماس