مدیریت اخبار  

برای رهایی از ترک های پوستی کافیست کربوکسی تراپی را تجربه کنید

برای رهایی از ترک های پوستی کافیست کربوکسی تراپی را تجربه کنید 

ترک های پوستی به دلایل مختلف از جمله افزایش سن، افزایش یا کاهش شدید وزن، زایمان و ... ایجاد می شود که علاوه بر ایجاد ظاهری ناخوشایند، موجب کاهش اعتماد به نفس افراد نیز می شود.

برای درمان ترک های پوستی روش های متعددی مانند لیزر، کربوکسی تراپی و ... وجود دارد. کربوکسی تراپی از جمله ایمن ترین و بی خطرترین روش های درمان ترک های پوستی است که فرد طی چند جلسه می تواند از داشتن پوستی صاف بهره مند شود.

در کربوکسی تراپی گاز CO2 به پوست تزریق می شود. تزریق این گاز با افزایش خون رسانی و اکسیژن موجب افزایش کلاژن سازی پوست و در نهایت ترمیم آن می شود.

تاکنون هیچ گونه عارضه ای در خصوص استفاده از کربوکسی تراپی گزارش نشده است، بنابراین به کمک این روش می توان ترک های پوستی نواحی مختلف بدن را درمان کرد.

تعداد جلسات انجام کربوکسی تراپی در افراد مختلف بر اساس نیاز فرد و تشخیص پزشک، متفاوت است.

کربوکسی تراپی علاوه بر رفع ترک های پوستی به دلیل افزایش اکسیژن و خونرسانی پوست، موجب شفافیت پوست نیز می شود ب گونه ای که اگر ناحیه مورد نظر دچار تیرگی شده باشد به کمک این روش برطرف می شود.

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه:
برای رهایی از ترک های پوستی کافیست کربوکسی تراپی را تجربه کنید

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.

درباره کلینیک سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس